Skip to content Skip to footer

Podziękowanie personalizowane w formie tabliczki lub innej pamiątki

Wręczając prezent warto zadbać o jego odpowiednią oprawę. I nie tylko o efektowne zapakowanie podarunku tutaj chodzi, ale o również inne dodatki, które dodadzą rangi temu ważnemu wydarzeniu. Taką rolę pełnią różnego rodzaju kartki, dyplomy, tabliczki pamiątkowe, czy nawet medale.

Życie zawodowe i rodzinne

Takie rozgraniczenie jest całkowicie zrozumiałe, ponieważ podziękowania i prezenty wręcza się oraz otrzymuje z bardzo wielu okazji. Życie zawodowe często obfituje w wyróżnienia i nagrody, a drobne upominki wręcza na przykład jako podziękowanie za współpracę czy szczególne osiągnięcia. Dołączenie w takiej sytuacji podziękowania w formie tabliczki czy dyplomu zdecydowanie podniesie jego rangę.

Nie inaczej dzieje się na polu życia osobistego. Rocznice i ważne wydarzenia pojawiają się często i zwykle towarzyszy temu odpowiednia oprawa. Pamiątka chrztu, pierwszej komunii świętej, ślubu, czy nawet osiemnastych urodzin powinna być symboliczna i wyjątkowa, dzięki temu pozostanie z obdarowanym na lata i będzie zawsze przywoływać miłe skojarzenia.

Tabliczka pamiątkowa – z jakiego materiału?

Dołączona do prezentu tabliczka pamiątkowa to niezwykle subtelny dodatek. Może być wykonana z bardzo różnych materiałów, np. metalu, drewna czy laminatu. W zależności od preferencji można ją przykleić lub powiesić lub po prostu wręczyć. Tego rodzaju stylowy dodatek może zawisnąć w domowej lub firmowej galerii i pozostać miłym wspomnieniem na bardzo długie lata.

Najważniejszym elementem tego rodzaju drobiazgu są słowa, które zostają na nim utrwalone na zawsze. Podziękowania, życzenia, sentencje, oczywiście zawsze imienne, wygrawerowane są z niezwykłą dokładnością i tym samym czynią prezent bardziej ekskluzywnym.

Personalizowana pamiątka chrztu

Chrzest to wyjątkowy moment dla rodziców oraz samego dziecka. Dlatego pamiątka chrztu zazwyczaj ma znaczenie zdecydowanie symboliczne. Dostępne są personalizowane i unikalne drobiazgi dedykowane tej okoliczności.

Forma prezentu pamiątkowego dedykowana tej okazji może być bardzo różna. Są na przykład grawerowane szkatułki na pierwszy ząbek, pukiel włosów, unikalna ramka, skarbona, czy nawet smoczek. Wszystko zależy od pomysłowości i osobistych preferencji.

Pamiątka chrztu znajdziesz w ofercie Gastrosilesia.pl