Skip to content Skip to footer

Paintball – bezpieczny sport

Kto raz spróbuje, nie pożałuje. Paintball przyciąga z roku na rok coraz więcej osób i to w rożnym wieku. Są osoby, które na początku boją się, że nie dadzą rady (szczególnie panie), jednak późniejsza spora dawka adrenaliny i chęć wygrania, szybko sprawia, że włącza się w nich ogromna wola walki. W czym tkwi fenomen paintballu i dlaczego tak dużo osób chętnie korzysta z tej atrakcji? Podpowiedź poniżej.

Paintball Katowice

Paintball Katowice to gra, która polega na tym, że są minimum dwie drużyny, w których każdy uczestnik wyposażony jest w specjalny karabinek, który strzela kolorowymi farbami. Zadaniem drużyny jest postrzelenie jak najwięcej osób z drużyny przeciwnej. Do każdej z nich przydzielony jest swój własny kolor, więc bez problemu (po plamach na ubiorze) widać, która grupa posiada najwięcej strzałów (jest ona bowiem najbardziej brudna).

Wyjazd integracyjny paintball

To wcale nie jest takie łatwe i szybkie jak mogłoby się wydawać. I wiedzą o tym uczestnicy zabawy, którzy muszą posiadać dość dobrą kondycję, by uciekać przed wrogami czyli osobami z przeciwnej drużyny, trochę sprytu (by chować się w bezpieczne miejsca), których nie brakuje na takim poligonie oraz celne oko, by postrzelić kolorową kulką osobę z drugiej grupy.

W zależności od ilości osób, wybranego scenariusza gry, chęci osób uczestniczących oraz wykupionego pakietu – gra może trwać od kilkudziesięciu minut do kilku godzin. Warto wspomnieć także, że paintball Katowice poligon jest miejscem bardzo dobrze wyposażonym w ogromny teren do gry, w różnorodne sprzęty oraz w specjalne kombinezony. Dodatkowo, na miejscu można zorganizować także imprezę okolicznościową, co sprzyja, że jest to dobra atrakcja na świętowanie różnych wydarzeń. Wyjazd integracyjny paintball to popularny sposób, by pracownicy danego zakładu jeszcze bardziej się ze sobą zżyli oraz by nauczyli się ze sobą współpracować. Taki wspólne wyjście na paintball katowice poligon może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Świetna zabawa dla każdego i to bez względu na wiek i kondycję fizyczną. Paintball przyciąga nie tylko panów, ale i panie, które pragną odstresować się, zabawić oraz przeżyć niesamowitą przygodę ze znajomymi. Na miejscu można także dobrze zjeść oraz napić się kawy lub piwka ze znajomymi (oczywiście po udanej grze). Świetna lokalizacja i dobry dojazd sprawia, że można to miejsce odwiedzać w każdy weekend. Dodatkowo, jest to atrakcja, która kusi bardzo atrakcyjnymi i przystępnymi cenami.