Skip to content Skip to footer

Kreatorzy Kariery – czym się zajmują?

Co wyróżnia firmę https://kreatorzykariery.pl/? Przede wszystkim indywidualne podejście do klienta, skuteczność oraz najwyższa jakość. 100% klientów poleca usługi, które są oferowane przez to przedsiębiorstwo. Firma proponuje tylko skuteczne rozwiązania.

Usługi firmy

Audyt Kompetencji to usługa, która cieszy się ogromną popularnością. Na podstawie testów psychometrycznych Hogan Assessment Systems można ocenić potencjał danej osoby. Oceny przewidują potencjalną wydajność na podstawie twoich mocnych i słabych stron, wartości i umiejętności rozwiązywania problemów. Ponadto oceny te mierzą cechy osobowości, ryzyko wykroczenia zawodowego, podstawowe wartości i styl poznawczy. Testy oceny Hogana są wewnętrznie powiązane, ponieważ każdy z nich mierzy inny aspekt swojej osobowości. Obecnie istnieje pięć ocen.

Ocena zapasów uzasadnienia biznesowego firmy Hogan mierzy zdolności i umiejętności poznawcze. Ocenia zdolność oceny danych, rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji. Hogan Select: ten produkt pomaga pracodawcom podejmować świadome decyzje dotyczące zatrudnienia. Pomaga pracodawcom zrozumieć styl pracy potencjalnego pracownika, jego motywację oraz zachowania.

Konsultacje zawodowe

Oprócz tego firma https://kreatorzykariery.pl/ prowadzi konsultacje zawodowe, które sprawią, że dana osoba będzie mogła przeanalizować Twoją sytuację zawodową. Konsultant jest zwykle ekspertem lub doświadczonym specjalistą w danej dziedzinie i ma szeroką wiedzę na ten temat. Konsultant wewnętrzny: ktoś, kto działa w organizacji, ale jest dostępny do konsultacji w obszarach swojej specjalizacji przez inne działy lub osoby fizyczne. Taka osoba oceni Twoje umiejętności oraz pomoże Ci napisać list motywacyjny i CV, jeśli będzie taka potrzeba. Zatrudniając konsultanta, klienci mają dostęp do głębszego poziomu wiedzy specjalistycznej, niż byłoby to możliwe z finansowego punktu widzenia. Często wykorzystywane są raporty i prezentacje. Jednak w niektórych specjalistycznych dziedzinach konsultant może opracować niestandardowe oprogramowanie lub inne produkty dla klienta. Korzystanie z takich usług w dzisiejszych czasach jest bardzo popularne. Oprócz tego firma Kreatorzy Kariery oferuje również skuteczny trening przygotowujący Cię do rozmowy kwalifikacyjnej. Trzeba przyznać, że taka rozmowa bywa stresująca, aczkolwiek dzięki konsultacji nauczysz się prowadzić rozmowę na poziomie profesjonalnym. Dana osoba zada Ci mnóstwo pytań, które mogą być również zadane przez przyszłego pracodawcę. Dzięki temu będziesz odpowiednio przygotowany.