Skip to content Skip to footer

Kogo można spotkać na darmowych portalach randkowych?

Portale randkowe zaczęły tracić swoją popularność. Dawniej, gdy były one w sieci czymś zupełnie nowym, wiele osób się na nich rejestrowało. Dziś natomiast serwisy randkowe nie cieszą się już dobrą sławą. Dzieje się tak głównie z powodu osób, które się do nich zapisują.

Stereotypowy użytkownik darmowego portalu randkowego

Mimo iż wiele osób uważa, że darmowy portal randkowy jest miejscem idealnym dla gwałcicieli, tanich podrywaczy, miłośników masturbacji czy bezwartościowych panienek, nie można powiedzieć, że stanowią oni główną część użytkowników. W większości przypadków społeczność na takich stronach tworzą zupełnie normalne osoby.

Użytkownicy serwisów randkowych sami zresztą decydują o tym, do kogo chcą się odezwać. Jeżeli widzą, że potencjalna kandydatka każdego dnia umieszcza na swoim profilu tysiące nowych zdjęć, robionych oczywiście przed lustrem i w pełnym makijażu, nie mogą oczekiwać, że okaże się ona miłośniczką sztuki. Po to tworzy się opisy na takich serwisach, aby je sprawdzać.

Czy tylko single?

Teoretycznie portale randkowe kierowane są przede wszystkim do singli. Osoby samotne mogą się na nich rejestrować i następnie w prosty i szybki sposób nawiązywać znajomości, które nieraz przeradzają się w prawdziwe miłości bądź chociaż zwykłe związki. Czasem jednak osoba podająca się za singla wcale nim nie jest. Na to trzeba uważać.

Darmowy portal randkowy kusi przede wszystkim mężczyzn. Niektórzy z nich traktują go jako źródło wspaniałej rozrywki, dzięki któremu mogą bezinteresownie flirtować z przepięknymi dziewczynami. Nikt nie powinien jednak postępować w ten sposób, będąc w stałym związku. Nawet internetowy flirt nieraz bywa podstawą do zerwania relacji.

Jak natrafiać wyłącznie na wartościowe osoby?

Zaletą i jednocześnie wadą każdego portalu randkowego jest to, że każdy może się to niego zapisać. Robią to nieśmiali i romantyczni mężczyźni, faceci głodni seksu, delikatne dziewczyny i wyuzdane kobiety. Warto mimo wszystko każdej z tych osób dać chociaż niewielką szansę. Czasem człowiek tylko sprawia pewne pozory, podczas gdy w rzeczywistości jest zupełnie inny.

Z osobami poznanymi na portalu randkowym nie trzeba od razu się umawiać. Warto więc podejść do tego wszystkiego z pewnym dystansem i po prostu cieszyć się z możliwości poznania zupełnie innych ludzi.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z darmowego portalu randkowego Randkuj.my