Skip to content Skip to footer

Google Maps – wizytówka

Wizytówka w Google Maps może być dla klientów doskonałym sposobem, aby Cię znaleźć. Korzystanie z mapy dostarczonej przez Google jest jedną z opcji, pod warunkiem, że uznasz mapę zgodnie z wytycznymi dostarczonymi przez firmę. Wadą jest to, że wizytówka Google Maps wymaga podania informacji o prawach autorskich, co może być mylące dla niektórych odbiorców. Wizytówka Google jest dużym ułatwieniem.

Rejestracja w Miejscach Google

Miejsca Google to dział Map Google, którego celem jest informowanie ludzi, gdzie mogą znaleźć Twoją firmę. Korzystając z Miejsc Google, możesz umieścić znacznik na swojej dokładnej lokalizacji na mapie lub zdjęciu satelitarnym, aby potencjalni klienci wiedzieli, gdzie się znajdujesz i jak się tam dostać. Cały proces tego, jak jak powstaje wizytówka google maps, jest dosyć prosty i wymaga wypełnienia formularza, podając adres firmy, cel firmy i inne informacje kontaktowe. Weryfikacja jest wymagana i można ją przeprowadzić zwykłą pocztą, a także w inny sposób, w zależności od tego, jaki jest najbardziej odpowiedni.

Zrzuty ekranu

Mapę Google można przechwytywać za pomocą wbudowanej funkcji przechwytywania ekranu w systemie operacyjnym lub za pomocą wielu narzędzi innych firm dostępnych dla różnych systemów operacyjnych. Polecenie może różnić się w zależności od tego, jaki jest używany system operacyjny; może to być tak proste, jak pojedyncze naciśnięcie klawisza lub obejmować przytrzymanie jednego lub więcej klawiszy podczas naciskania klawisza aktywacji. Po przechwyceniu mapy należy jedynie zapisać ją na dysku do późniejszego wykorzystania na swojej wizytówce. Wizytówka w Google Maps jest według wielu bardzo przydatna do prowadzenia biznesu.

Wymagania Google dotyczące atrybucji

Według Google atrybucja jest wymagana za każdym razem, gdy używasz jej zdjęć lub innych danych w reklamach lub innych celach komercyjnych. Jeśli to możliwe, zmniejsz oryginalny zrzut ekranu, który obejmuje atrybucję w prawym dolnym rogu. Jeśli zachowanie oryginalnego źródła nie jest możliwe, musisz podać je ręcznie w podobny sposób. Pamiętaj, że użycie źródła nie daje Google praw autorskich do Twojej wizytówki; przypisuje firmie tylko kredyt dla mapy, z której korzystasz.