Skip to content Skip to footer

Dodatkowy domek w ogrodzie

Bardzo modne i coraz popularniejsze staje się ustawianie w ogrodzie domku ogrodowego drewnianego. Jest to bardzo dobra alternatywa dla zamieszkania w innym domu w okresie letnim oraz dobre miejsce do przyjmowania gości. Domki ogrodowe drewniane dają też możliwość spędzenia miłego czasu na grillu czy przy kawie, gdy na dworze jest skwar.

Trwałe i odporne

Domki ogrodowe drewniane wykonane są z jak najlepszego rodzaju drewna, które dodatkowo jest specjalnie zaimpregnowane. Przez ten fakt domki są odporne na różnego rodzaju warunki atmosferyczne, niestraszne im są zimy, gorące lata czy różnego rodzaju opady z nieba. Domki są trwałe, mocne i wytrzymałe i przez kilka lat mogą spokojnie stać w ogrodzie. Takie domki, dla właścicieli domów z ogrodem, są miłym dodatkiem do ogrodu i bardzo przyjemnym miejscem.

Jakie są domki ogrodowe drewniane?

Najczęściej są to domki modułowe. Co to oznacza? Oznacza to, że kolejne elementy tych domków zostały w fabryce wyprodukowane jako dane ich części do składania. Producent przywozi zamówiony domek do ogrodu i następnie jego pracownicy składają tego rodzaju domek z kolejnych elementów. Domek jest stabilny i trwały, najczęściej umieszczony na pasującej do domku podłogi. Taki domek to uroczy dodatek do każdego ogrodu i jest to dzisiaj bardzo popularna opcja.

Różnorakość

Samych proponowanych modeli domków jest bardzo dużo na rynku. Są domki tanie, o małym metrażu i prostej budowie oraz domki bardzo rozbudowane. Domki ogrodowe mogą posiadać antresole, ganki, zadaszenia, tarasy. Dodatkowo każdy może zmodyfikować tradycyjny projekt pod swoje potrzeby. Stawiając w ogrodzie odpowiedni domek drewniany, tworzymy po kolei elementy malej architektury. Domek może doskonale wkomponować się w otoczenie i dopasować do istniejących już drewnianych elementów.Domek ogrodowy drewniany jest o wiele lepszą alternatywą niż murowana altana, której wybudowanie zabierze znacznie więcej czasu, niż postawienie drewnianego domku. Ponadto tak domek postawią nam w jeden dzień specjaliści, a budowanie altany wymaga dużo czasu i dużo umiejętności.

Radość z posiadania dodatkowego domu

Domek ogrodowy drewniany trudno nazwać domem, ale w okresie letnim może być bardzo przyjemną oazą.

Domek ogrodowy znajdziesz w ofercie Megiw