Skip to content Skip to footer

Dla piwa wszystko

Przewożenie produktów, których opakowania mogą łatwo ulec uszkodzeniu musi być zawsze dobrze przemyślane. Przemysł browarniczy wykształcił już swoje sposoby na to, żeby cały proces związany z transportem przebiega możliwie najbezpieczniej. Śmiało można powiedzieć, że wszystkie butelki są bezpieczne.

Skrzynki na piwo

Odpowiednim opakowaniem zbiorczym dla butelek jest skrzynka do piwa. W tradycyjnej skrzynce mieści się 20 piw. Są one umieszczone w specjalnych gniazdach, które sprawiają, że szkło ze szkłem się nie styka. Dzięki temu nawet podczas jazdy po naszych tradycyjnych polskich dziurach nie istnieje ryzyko zbicia piwa.

Skrzynki na piwo można bez problemu umieścić jedna na drugiej. Dzięki specjalnemu kształtowi jedna krata na piwo wchodzi w drugą. Technologia taka pozwala na sztaplowanie i bezpieczne umieszczenie całego ładunku na pace ciężarówki.

Zawsze dostosowana

Producent zapewnia, że wzór jaki będzie miała skrzynka do piwa będzie spełniała wszystkie wymogi zleceniodawcy. Mowa tu przede wszystkim o kolorze oraz kształcie. Bywa bowiem, że producent napoju chce, żeby jego produkt nie tylko wyróżniał się w opakowaniu jednostkowym jakim jest butelka. Dostosowana do profilu firmy musi być także krata na piwo.

Ciężko nie zauważyć, że w dzisiejszych czasach każda powierzchnia jest dobra do zareklamowania swojej marki. Konkurencja jest olbrzymia a kolejnych firm jedynie przybywa. Kolory często bywają podobne, więc jedyne co można zrobić, to umieścić logo na bokach skrzynki. Dzięki takiemu zabiegowi ułożone w stos skrzynki stanowią reklamę nawet stojąc z boku stoiska z piwem podczas imprezy masowej. Przechodzący ludzie dostrzegą logo chociażby nieświadomie.

Zwykle nie zastanawiamy się nad losami skrzynek do butelek z piwem. Po prostu są. Niekiedy kupujemy ulubiony trunek wraz z nią, żeby ułatwić sobie transport. Jest ona jednak sprytnie przemyślanym produktem reklamowym oraz opakowaniem. które spełnia wymogi bezpieczeństwa podczas transportu szklanych butelek. Dobrze dobrany kształt sprawia także, że zarówno pracownikom firmy produkującej napój, jak i obsłudze sklepu łatwiej jest przetransportować piwo z magazynu lub do niego. Proste narzędzie, które jest niezwykle użyteczne.