Skip to content Skip to footer

Bawełniana satynowa pościel – idealna na co dzień

Odpowiednio dobrana pościel satyna bawełniana 160×200 to gwarancja dobrego wypoczynku, oczywiście pod warunkiem, że zostanie ulokowana w komfortowo urządzonej sypialni. Warto dobrze rozejrzeć się za kompletami pościeli, które chcielibyśmy widzieć na swoim łóżku – wybór jest naprawdę szeroki!

Pościel satyna bawełniana 160×200

Pościel satynowa 160×200 to klasyczny wybór, najczęstszy spośród zakupów tekstylnych w sklepach z pościelą. Rozmiar ten jest idealny do tradycyjnych pojedynczych kołder. Jest on dedykowany przede wszystkim na łóżka jednoosobowe, dlatego też te komplety pościeli są najczęściej sprzedawane w zestawie poszewka na kołdrę + jedna poszewka na poduszkę. Rozmiar uniwersalny pozwala uniknąć nietrafionego zakupu i niepotrzebnych zwrotów produktu do sklepu. W przypadku łóżek małżeńskich lepszym wyborem będzie zakup dwóch kompletów pościeli w tym rozmiarze.

Fantastyczne wzory i kolory

Pościel bawełna satynowa 160×200 jest dostępna w bardzo dużej gamie kolorów i wzorów. Dzięki temu można dobrać pościel, która idealnie wpasuje się w klimat sypialni, którą chcemy w ten sposób urządzić. Pościel bawełna satynowa 160×200 3D to prawdziwy hit ostatnich lat. Są to komplety, na których nadrukowane są bardzo realistyczne krajobrazy i wzory trójwymiarowe. Dają one rewelacyjny efekt. W sypialni pościel dobrego gatunku w inspirujący wzór może leżeć odkryta na łóżku, bez konieczności przykrywania jej narzutą – będzie stanowiła fantastyczny dodatek do koncepcji całej sypialni.

Wygodna, ciepła – na cały rok

Bawełna satynowa to ciekawy rodzaj tkaniny, z której produkuje się najlepsze, najtrwalsze pościele. Jest to pościel łatwa do wyprasowania, o intensywnym nasyceniu barw, które nie spierają się w praniu. Można swobodnie prać ją nawet w wyższej temperaturze bez obaw o blaknięcie. Taka tkanina po uprasowaniu jest gładka, lecz matowa. Dzięki temu pościel satynowa 160×200 wspaniale otula ciało i grzeje zimą. Wymaga ona prasowania lub maglowania, ale po rozłożeniu na łóżku daje fantastyczny efekt. Nasycone kolory pięknie prezentują się na pościeli, a ona sama wygląda estetycznie.

Pościeli z satyny bawełnianej używa się zarówno w kołdrach zimowych, jak i letnich. Doskonale nadaje się ona do wieloletniego używania, jest trwała i ciepła – niezwykle praktyczna.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z https://www.bellastoria.pl/posciel-satynowa-satyna-bawelniana-160×200