Skip to content Skip to footer

Zdrowe odchudzanie

Kiedy tylko nadchodzą ciepłe dni, wiele kobiet zastanawia się, jak zrzucić zbędne kilogramy. W końcu sezon bikini sprawia, że każda chce wyglądać jak najlepiej. Niestety, wiele pań nie wie, jak zdrowo zabrać się do utraty masy ciała, przez co efekty są zazwyczaj albo znikome, albo krótkotrwałe.

Przede wszystkim – unikać diet cud

Raz na zawsze trzeba powiedzieć – diety cud nie istnieją. I chociaż w damskich magazynach i w internecie znaleźć można wiele propozycji takowych, to nie ma co się oszukiwać – w diecie o wiele więcej znaczy zdrowy rozsądek i systematyczność.

Jadłospis, który w krótkim czasie ma prowadzić do utraty znacznej ilości kilogramów, trzeba nazwać głodowym. Takie skrajne ograniczenie przyjmowanych kalorii prowadzi do tego, że po powrocie do normalnego trybu życia, kilogramy zaczną powracać w nadmiarze. Nazywa się to efektem jojo i niestety, dotyka ogromną większość osób odchudzających się.

Pomysły na mądre odchudzanie

Wczasy z dietą dr Dąbrowskiej, aktywność fizyczna, mądrze skomponowany jadłospis, odrzucenie szkodliwych produktów – pomysłów na zdrową utratę kilogramów jest naprawdę wiele.

Jeśli chodzi o najlepsze efekty odchudzania, to gwarantuje je połączenie kilku czynników. Samo ograniczenie spożywanych kalorii przyniesie o wiele większe efekty, jeśli połączy się je z systematyczną aktywnością fizyczną. I wcale nie muszą to być forsujące ćwiczenia, wystarczy długi spacer co drugi dzień.

Wczasy z dietą dr Dąbrowskiej

Dieta warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej już od dawna święci prawdziwe triumfy. Jest to jadłospis dość restrykcyjny i wymaga nie lada zaparcia. Jednak efekty są widoczne od razu i co najważniejsze, udaje się ja utrzymać na dłużej, oczywiście, przy prawidłowym postępowaniu.

Na wczasy z dietą dr Dąbrowskiej wybrać się może każdy, komu zależy na zbilansowanym, zdrowym jadłospisie i utracie masy ciała w komfortowych warunkach i pięknych okolicznościach przyrody. Dodatkowo wczasowicz skorzystać może z pomocy wykwalifikowanego personelu, który pozostaje do jego dyspozycji.

Warto wspomnieć, że jako jedna z niewielu, dieta dr Dąbrowskiej rzeczywiście działa i przynosi wymierne efekty, Wystarczy odrobina samozaparcia, a sezon bikini przestanie jawić się jako koszmar nadchodzącego lata.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z Instytutu Zdrowia Sofra.