Skip to content Skip to footer

Warsztat i sklep z częściami samochodowymi dla każdego

Serwis samochodowy połączony ze sklepem z częściami i akcesoriami samochodowymi to idealne rozwiązanie dla wielu posiadaczy aut. Przekłada się to na oszczędność czasu, bo znacznie przyspiesza to wszelkie naprawy, a i oszczędność pieniędzy, ponieważ serwis taki może zaoferować atrakcyjne ceny za świadczone usługi czy też części.

Nowoczesny warsztat – umów wizytę telefonicznie lub online

Serwis, w którym na wizytę można umówić się bez wychodzenia z domu jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem dla większości właścicieli samochodów. W sposób prosty i wygodny można ustalić dogodny dla siebie termin, nie zależnie od tego czy będzie to kontrola stanu technicznego samochodu, diagnostyka komputerowa czy też wulkanizacja.

Wystarczy wejść na firmową stronę http://effectserwis.pl i wybrać dogodną dla siebie formę kontaktu z warsztatem. Na wizytę można umówić się telefonicznie, bądź skorzystać z formularza kontaktowego.
Atutem tego nowoczesnego serwisu jest również to, że prowadzi on swój fanpage na Facebooku, co również znacznie ułatwia kontakt z fachowcami.

Sklep z częściami i akcesoriami samochodowymi

Bywa tak, że potrzebujesz jedynie części do samochodu, bo jesteś w stanie sam przeprowadzić naprawę. Z Effect Serwis znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. W tym przypadku również, bez wychodzenia z domu możesz nabyć potrzebne akcesoria czy części do Twojego samochodu. A kiedy przyjedziesz do warsztatu z powodu jakieś usterki, to możesz liczyć na ekspresową wymianę części, ponieważ jest ona dostępna na miejscu w sklepie.

Serwis umożliwia na swojej stronie http://effectserwis.pl założenie konta klienta, dzięki któremu w sposób prosty i intuicyjny będzie można dokonać zakupu interesujących nas przedmiotów. W razie wątpliwości specjaliści z Effect Serwisu służą fachową pomocą i doradztwem, by dokonać właściwego zakupu.

Atrakcyjne ceny i szybka naprawa

W sytuacji kiedy mamy 2w1 – czyli warsztat połączony ze sklepem – http://effectserwis.pl, to możemy liczyć na atrakcyjne ceny oferowanych przez nich usług oraz asortymentu sklepowego. Generuje to pewne oszczędności, które rosną przy dłuższej współpracy z Effect Serwis.

Dogodne terminy naprawy to bez wątpienia duża zaleta tego serwisu, podobnie jak szybka i kompleksowa obsługa. Wszelkie naprawy dokonywane są nie tylko w sposób rzetelny i profesjonalny, ale również szybko. Własny sklep z częściami i akcesoriami samochodowymi znacznie ułatwia i przyspiesza różnego rodzaju naprawy. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy zaoszczędzić również swój czas.