Skip to content Skip to footer

Udana impreza firmowa

Coraz więcej firm w Gliwicach, boryka się z problemem zatrudnienia odpowiednich pracowników. Oferowanie pensji czy samochodu służbowego nie gwarantuje, że dany pracownik zostanie w firmie na dłużej. Pojawia się więc coraz więcej dodatkowych benefitów, aby ograniczyć rotację i zachęcić pracowników do zaangażowania się we wspólne cele.

Jakie benefity są najlepsze – może paintball?

Oferta dodatkowych profitów dla pracowników jest ogromna. Od kart medycznych czy sportowych, po premie, dodatki czy wycieczki, ale też bony na różne atrakcje na przykład gliwice paintball. Oprócz tego standardem zaczynają być regularne imprezy integracyjne mające na celu przede wszystkim utrzymanie zespołu.

Im bardziej interesująca impreza tym lepiej. Pracownicy z niecierpliwością czekają na takie wydarzenia, a później długo wspominają zaproponowane atrakcje. Zwłaszcza jeśli wiążą się one z rywalizacją i możliwością wygrania jakiś nagród czy gadżetów firmowych.

Paintball gliwice zaprasza

Jedną z ciekawszych opcji na taką imprezę jest gliwice paintball. Przede wszystkim zabawa odbywa się na świeżym powietrzu. Paintball gliwice poligon jest dostosowany do różnorodnej liczby uczestników. Każda grupa szybko się odnajdzie i będzie się świetnie bawić.

Dodatkowo paintball gliwice poligon jest wyposażony w różnorodne przeszkody, drewniane czy z cegły. Dzięki temu można rozegrać różne scenariusze i gry, a przez to cała zabawa staje się jeszcze bardziej ciekawa.

Jak się przygotować na grę w paintball?

Udział w gliwice paintball nie wymaga specjalnego przygotowania. Już na miejscu uczestnicy otrzymają odpowiedni kombinezon oraz okulary i kask, chroniące przed uszkodzeniami ciała. Oprócz tego każdy otrzymuje pistolet i odpowiednią ilość nabojów.

Dedykowany pracownik przeprowadza też wstępne szkolenie z obsługi pistoletów, tak aby zachować wszelkie zasady bezpieczeństwa. Później zostaje już tylko skupić się na grze. Często pracownik paintball gliwice poligon pełni rolę moderatora, dzięki czemu zabawa staje się jeszcze ciekawsza.

Nie wątpliwie rozrywka jaką jest gliwice paintball cieszy się wciąż sporą popularnością. Zwłaszcza, że w zabawę angażują się wszyscy pracownicy. A perspektywa bezkarnego strzelania kulkami do przełożonych jest dla wielu pracowników bardzo kusząca i sprawia sporo zadowolenia.