Skip to content Skip to footer

Tanie apartamenty w Ustroniu

Ustroń jest bardzo często odwiedzanym miastem turystycznym z licznymi ośrodkami kulturowymi, jak i wieloma innymi atrakcjami. Jednak większość odwiedzających nie może sobie pozwolić na nocowanie u znajomych lub krewnych, a jednodniowa wycieczka zwykle nie jest zbyt opłacalna. Dlatego też chcąc udać się do Ustronia dobrze jest znaleźć jakiś nocleg, a najlepiej żeby był to dobrze wyposażony apartament. Oto kilka ustrońskich apartamentów, których stosunek ceny do jakości zachwyca wszystkich klientów.

Apartamenty ustroń – „Kaja”

Niesamowite miejsce gwarantujące wysokiej jakości pobyt w Ustroniu za bardzo niskie ceny. Otoczony pięknymi krajobrazami ośrodek ma w swojej ofercie apartamenty mieszczące od 1 aż do 6 osób. Każdy pokój jest wyposażony w przestrzenny taras widokowy lub balkon, dzięki czemu odwiedzający zawsze mogą podziwiać wspaniałe widoki zapewniane przez lokalizację apartamentów. Do dyspozycji gości są takie atrakcje jak grill, huśtawka rodzinna, zjeżdżalnia i piaskownica, a w samych apartamentach oprócz wygodnych łóżek można znaleźć szafki i komody, lampki nocne, radia, telewizory i kanapy. Każdy odwiedzający ma również zapewniony dostęp do w pełni wyposażonej kuchni i łazienki. Każdy apartament ustrońskiego hotelu jest gwarancją zadowolenia, a cennik zaczyna się zaledwie od 70 złotych za dobę.

Apartamenty „Zacisze”

Oferowane odwiedzającym Ustroń noclegi często zbierają bardzo wysokie opinie, a „Zacisze” jest tego doskonałym przykładem. Apartamenty z sypialnią, pokojem dziennym, kuchnią, łazienką i przedpokojem doskonale łączą się z cichą i przyjemną okolicą, a dostęp do różnych mediów sprawi, że nawet wieczory spędzone na odpoczynku nie będą nudne. Co więcej na terenie „Zacisza” znajduje się duży ogród, idealnie nadający się do różnych form rekreacji.

„Pokoje Gościnne nad Jarem”

Jedna z najtańszych ofert apartamentów w Ustroniu, która jest niezaprzeczalnie atrakcyjna. W każdym apartamencie znajdują się dwie sypialnie, pokój dzienny, nowoczesna kuchnia i łazienka, a goście mają stały dostęp do telewizora. Co więcej, na życzenie klienta obsługa hotelowa może wyposażyć apartament w akcesoria dla dzieci. Wszystko to w połączeniu ze wspaniałą okolicą i malowniczymi krajobrazami.