Skip to content Skip to footer

Skrzynki euro – informacje

Pojemniki euro to bardzo powszechne skrzynki. Ich produkcja odbywa się na szeroką skalę. Można spotkać je praktycznie we wszystkich magazynach na całym świecie. Są bardzo wygodne i można transportować za ich pomocą przeróżne materiały. Skrzynki euro są wytwarzane z plastiku, więc nie są zbyt ciężkie. Mimo posiadania mniejszej wagi, to bardzo solidne pojemniki do codziennego użytku.

Pojemnik euro, czyli maksymalny komfort użytkowania

Skrzynki euro, co najważniejsze, są bardzo lekkie. Nikt nie będzie miał problemu z ich przenoszeniem, kiedy są puste. Większe pojemniki euro, które są dodatkowe obciążone cięższymi towarami, można przenosić w dwie osoby. Służą do tego wygodne, bo wyprofilowane rączki.

Pojemniki euro są całkowicie dostosowane do magazynowania. Można układać je na sobie bez ryzyka uszkodzenia. Powstała wieża będzie stabilna, bez względu czy skrzynki euro będą puste czy wypełnione towarami. Cięższe pojemniki można umieszczać na paletach.

Lekkość oraz wytrzymałość

To bardzo ważne, że mimo małej wagi skrzynki tego typu potrafią wytrzymywać spore obciążenia. Są one wyprodukowane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Ich dna nie są narażone na pęknięcia. Ścianki gładkie lub ażurowe (w zależności od wyboru konkretnego modelu) są także wytrzymałe.

Każdy pojemnik euro potrafi również radzić sobie w zmiennych warunkach atmosferycznych. Nic nie stoi na przeszkodzie, kiedy zostawia się je na dworze na pełnym słońcu. Wysoka temperatura nie zniekształci materiału oraz nie wpłynie na jego uszkodzenie. Również nie ma problemu z ich umieszczaniem w zimnych pomieszczeniach, np. w chłodniach. Niskie temperatury nie zagrażają całej konstrukcji.

Stosowanie pojemników euro przez różne branże

Wszystkie pojemniki euro są uniwersalne. Możliwość wyboru rozmiaru sprawia, że każdy dopasuje je do swoich potrzeb. Istnieje także opcja zakupu pojemnika z pokrywą. To bez wątpienia przyczyni się do zabezpieczenia magazynowanego oraz transportowanego towaru.

Pojemniki euro posiadają odpowiednie atesty dopuszczające je do kontaktu z żywnością. Nie wpływają one negatywnie na zdrowie człowieka, dlatego bardzo często można je spotkać właśnie w branży spożywczej, np. w sklepach czy piekarniach.