Skip to content Skip to footer

Prosta zabudowa do standardowych aut

Masz vana i marzy ci się funkcjonalna, estetyczna zabudowa? Doskonale trafiłeś. W sklepach internetowych oraz w stacjonarnych znaleźć można gotowe, proste zabudowy, które idealnie pasują do standardowych aut. Co ciekawe, w każdej chwili taką zabudowę można doposażyć o dodatkowe elementy. Co obowiązkowo powinno się w niej znaleźć? Na co zwrócić uwagę przy jej zakupie? Na te oraz na wiele więcej innych pytań odpowiedzi znajdują się poniżej.

Dom na kółkach

Wielu osobom marzy się dom na kółkach, którym można zwiedzać świat. Nie trzeba jednak wydawać fortuny na zakup drogich, eleganckich kamperów, gdyż producenci meblowi stworzyli zabudowy do wnętrz aut, które doskonale posłużą w podróży.

Taka zabudowa świetnie się sprawdzi, gdy zostanie umieszczona w bagażniku. Jest solidnie wykonana i bezpieczna, dlatego też wszystko to, co się w niej przewozi jest odpowiednio zabezpieczone.

Jak ją zamontować?

Niewiele osób wie, że taką zabudowę może samodzielnie zamontować w swoim aucie (np.: gdy rodzina wybiera się na wakacje na kemping). Gdy jest ona niepotrzebna można ją schować do garażu, gdyż nie zajmuje wiele miejsca.

Ponadto, większość standardowych opcji wyposażone jest w kółka oraz potrzebne narzędzia do montażu. Nie trzeba więc obawiać się o ingerencję we wnętrze samochodu oraz o to, iż tego typu element przyczyni się do tego, że wnętrze auta stanie się mniej efektowne.

Jaki jest koszt standardowej zabudowy?

Zabudowy camper van można kupić już od 500 – 600 zł. Trzeba jednak przyznać, iż takie podstawowe zabudowy nie mają zbyt wiele funkcji i przydatnych pojemników. Dlatego też warto postawić na sprawdzony model od znanej marki. W takiej zabudowie będzie znajdować się między innymi: kuchenka elektryczna, sztućce, naczynia, czajnik, stolik z taboretami, pojemnik na odzież, a nawet materac do spania.

Niektórzy klienci decydują się nawet na zamówienie Zabudowy camper van do konkretnego auta zgodnie z życzeniami klienta. W takim przypadku trzeba liczyć się jednak z wydatkiem od około 3500 do nawet 5000 zł.