Skip to content Skip to footer

Prezent dla małżonka

Szukając inspiracji na pomysł na prezent dla męża, kierujmy się jego gustem. W dzisiejszych czasach bez problemu zamówimy personalizowane prezenty, które zadowolą naszego mężczyznę i pozwolą mu poczuć się wyjątkowo. Jaki upominek wybrać dla męża? Czym się kierować podczas wyboru?

Upominek dla prawdziwego mężczyzny

Jeśli pragniemy postawić na funkcjonalność, możemy rozważyć kupno skórzanego portfela z grawerem. Każdy mężczyzna potrzebuje takiego przedmiotu, który często jest wyznacznikiem jego męskości. Najchętniej wybierane są portfele męskie w kolorach czarnych lub brązowych. Niebanalny tekst wygrawerowany na portfelu wywoła uśmiech na twarzy ukochanego. Z pozoru zwykły portfel może nabrać całkiem nowego charakteru dzięki grawerowi.Innym pomysłem jest zegarek, który mężczyźni uwielbiają nosić. Jest on idealnym uzupełnieniem każdej stylizacji, dlatego powinien wyróżniać się oryginalnym wykonaniem i ciekawą kolorystyką.

Zestaw do golenia

Prawdziwy mężczyzna często korzysta także z zestawu do golenia. Jeśli nasza druga połówka często goli zarost, warto zadbać o profesjonalny zestaw do golenia, który posłuży mu przez długi czas. Na takim zestawie także można zamówić odpowiedni grawer, np. imię męża lub zabawny tekst. Dzięki temu rutynowe czynności łazienkowe staną się czystą przyjemnością, a na twarzy naszego mężczyzny zagości uśmiech.

Poduszka z nadrukiem

Jeśli mąż jest śpiochem i lubi wylegiwać się na kanapie, dobrym pomysłem będzie zamówienie personalizowanej poduszki, na przykład w kształcie serca i z nadrukiem imienia. Tutaj także śmieszne napisy będą doskonałym rozwiązaniem, zwłaszcza jeśli nasz mężczyzna zna się na żartach. Miękka poduszka będzie przypominać mężowi o tym, że jest doceniany i o wzajemnej miłości. Okazuje się, że personalizowane upominki są w zasadzie dobrym rozwiązaniem dla każdego i na wiele okazji. Nie zapominajmy o ładnym zapakowaniu upominku, aby prezentował się atrakcyjnie i estetycznie.

Warto doceniać męża każdego dnia. Drobne gesty i wręczanie małych upominków będą najlepszym wyrazem naszej miłości i wdzięczności. Personalizowane prezenty możemy wręczyć mężowi na imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, święta, czy inne szczególne okazje, a także bez okazji.

Prezent dla męża znajdziesz w ofercie bengraversky.com