Skip to content Skip to footer

Poznaj jesienny Szczyrk – apartamenty czekają

Malowana wieloma barwami, szeleszcząca pod stopami i zapierająca dech w piersiach swoimi osobliwymi i niepowtarzalnymi urokami jesień to doskonały czas, by zanurzyć się w Beskidzie Śląskim. O tej porze roku znajdziemy takie obrazy, których nie powstydziliby się najsłynniejsi malarze świata. W końcu nie ma się co dziwić — te stworzyła sama natura, a ta słynie z absolutnej perfekcji. Znajdźcie więc dobre noclegi Szczyrk to miejscowość wymarzona na krótki i dłuższy jesienny pobyt.

Poznaj Szczyrk apartamenty czekają

Wybierając noclegi w Szczyrku można być pewnym, że zastanie się perfekcję w najmniejszym szczególe. Miasteczko położone w Beskidzie Śląskim, w dolinie rzeki Żylicy jest stworzone do aktywnego wypoczynku. Swoje uroki rozpościera szczególnie jesienią, kiedy to lasy mienią się kolorami czerwieni, żółci i złocistego brązu, a słońce igra pomiędzy szczytami gór. To wyśnione miejsce na romantyczne lub rodzinne noclegi, Szczyrk bowiem leży u podnóży góry Klimczok i Skrzycznego — punktów niemal obowiązkowych w planerach miłośników górskich wycieczek.

Niepowtarzalny klimat miejscowości wraz z jego różnorodnościami czyni z niego miejsce absolutnie kompaktowe, w którym każdy znajdzie dokładnie to, czego potrzebuje. Szczyrku nie można rozpatrywać wyłącznie w kategoriach sportów zimowych — chociaż rzeczywiście panują to wręcz idealne warunki dla amatorów narciarstwa. Wybierając noclegi w Szczyrku otrzymuje się także wiele atrakcji na wyciągnięcie ręki. To aż 40 km tras rowerowych i narciarskich, kolej linowa na Skrzyczne czy Grota Klimczoka.

Luksusowo i niedrogo, czyli Szczyrk apartamenty dla wymagających

Dla wymagających najwyższego poziomu poleca się właśnie Szczyrk apartamenty, które czekają na turystów są wprost perfekcyjnie przygotowane. Ich różnorodność pozwala na wybranie dokładnie takiego, jakiego oczekujemy. Należy także pokreślić, że apartamenty w Szczyrku cieszą się doskonałą sławą także ze względu na niewątpliwy klimat i dobre ceny — w porównaniu z innymi kurortami można znaleźć tutaj noclegi, które pozostawią w portfelach turystów niemałą sumkę na przyjemności.

Rodzinne noclegi Szczyrk zaprasza

Bez najmniejszej wątpliwości to miejscowość szalenie gościnna i dostępna dla wszystkich, stąd też nocowanie w Szczyrku to w istocie bogata baza turystyczna dostosowana do każdego zasobu portfela. Możesz więc wybrać to czego oczekujesz – apartament na weekend w Szczyrku bądź tańsze, rodzinne noclegi Szczyrk zaprasza wszystkich i gwarantuje doskonałą zabawę.