Skip to content Skip to footer

Pozbądź się zbędnego owłosienia

Denerwuje cię codzienne golenie nóg i pach? A może masz problem z ciągle odrastającym owłosieniem pod nosem, na rękach czy w okolicach bikini? Niechciane włoski to niestety zmora wielu kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Dlatego też wiele gabinetów medycyny estetycznej oraz klinik oferuje w swoich pakietach depilacje laserową dobrymi lampami wszystkich części ciała. Jak się przygotować do takiego zabiegu? Jak utrzymać efekt na długo? Zapraszam do zapoznania się z poniższą ofertą. Zdecydowanie warto.

1. Depilacja laserowa Katowice

Depilacja laserowa to zabieg, który pozwala usunąć zbędne owłosienie prawie z każdego miejsca naszego ciała. Specjalna lampa i światło przyłożone do miejsc, w których nagminne rosną włoski usuwa cebulki od postaw. Wszystko to dzieje się bardzo szybko i bezboleśnie. Dlatego też z tego typu zabiegów chętnie korzystają osoby zmagające się z owłosieniem na twarzy, plecach, pod pachami czy w miejscach intymnych.

2. Depilacja laserowa cena Katowice

Ilość zabiegów, które pomogą nam całkowicie pozbyć się włosków uzależniona jest od rodzaju owłosienia, które posiadamy. Zdecydowanie łatwiej i szybciej pozbyć się mocnych i ciemniejszych włosków, których cebulki są mocno osadzone. Jednak i panie, które posiadają jasne owłosienie mogą liczyć na całkowite pozbycie się włosków ze wszystkich miejsc, w którym ich nadmiar im doskwiera. Przed wykupieniem pakietu warto więc skonsultować z obsługą swój konkretny przypadek, by specjaliści mogli dobrać sprzęt oraz ilość zabiegów dostosowaną do naszych potrzeb. Epilacja laserowa cena Katowice to również ciekawe promocje oraz specjalne oferty, szczególnie w takim okresie jak teraz.

3. Co trzeba wiedzieć o zabiegu?

Zabieg usuwania włosków za pomocą lasera jest całkowicie bezbolesny. Jednak każdy gabinet przypomina swoim pacjentom, by dobrze się do takiego zabiegu wcześniej przygotować. Włoski depilowanie powinny mieć maksymalna długość 2-3 cm a skóra nie powinna być opalona ani podrażniona przez kosmetyki. Równie ważna jest pielęgnacja po zabiegu.

Depilacja laserowa Katowice to zabieg, z którego napewno warto skorzystać, gdy zmagamy się z owłosieniem, które wymaga codziennie i mozolnej depilacji. Zabiegi laserowe polecane są szczególnie w miejscach, w których golimy się codziennie czyli takich jak np. pachy, nogi czy okolice bikini. Dodatkowo, plusem takiego zabiegu jest gładka i piękna skóra bez podrażnień.