Skip to content Skip to footer

Pomysł na szybki obiad lub spotkanie

W obecnych czasach gotowanie stało się popularnym hobby. W sieci i w mediach jest mnóstwo poradników i programów, które uczą jak gotować, prezentują ciekawe, proste przepisy z wykwintnych produktów. Niestety nie każdy czuje się w kuchni jak ryba w wodzie, albo po prostu brakuje czasu, aby przygotowywać odpowiednie posiłki w domu.

Jakie są możliwości?

Z pomocą w takiej sytuacji przychodzi catering w Bydgoszczy. Jest to wygodne i stosunkowo tanie rozwiązanie, szczególnie dla osób zapracowanych lub tych przebywających na diecie.

Można również kupować gotowe dania w marketach lub osiedlowych sklepach. Wadą takiego rozwiązania jest wątpliwa jakość takich produktów. Często są one mrożone, co dodatkowo wpływa na smak oraz wartości odżywcze.

Opcją najbardziej kosztowną są wizyty w restauracji. Niestety nie każdy może sobie pozwolić na codzienne zamawianie jedzenia w takich miejscach.

Co oferuje catering w Bydgoszczy?

Catering w Bydgoszczy w swojej ofercie ma wiele ciekawych dań oraz rozwiązań na każdą kieszeń. W zależności od tego, czy zamówienie składa się jednorazowo, czy w pakietach, można wybierać menu oraz dostosować ceny.

Dla osób dbających o dietę, polecane są pakiety miesięczne. Do wyboru jest kilka takich pakietów, które różnią się kalorycznością, ilością posiłków oraz wykorzystywanymi produktami.

Największą popularnością cieszą się diety dla osób aktywnych, wegetariańskie lub wegańskie. Ale wielbiciele mięsa czy alergicy też znajdą dla siebie coś odpowiedniego. Wystarczy skontaktować się z firmą i dobrać indywidualną dietę.

Inne rozwiązania z dostawą do domu lub firmy

Tradycyjnie catering w Bydgoszczy kojarzy się z dietą pudełkową. Jest to jednak bardzo mylne podejście. Firmy cateringowe mają o wiele bardziej złożoną ofertę. Na szczególną uwagę zasługuje menu skierowane dla osób, chcących zorganizować spotkanie czy przyjęcie w domu lub pracy.

Zaletą takiego rozwiązania jest przede wszystkim oszczędność czasu i w perspektywie również pieniędzy. Szczególnie jeśli chodzi o spotkania w firmie.

Zazwyczaj nie ma możliwości gotowania w kuchni biurowej, do tego brak odpowiedniej ilości naczyń czy miejsca na przechowywanie. Kolejna kwestia to taka, że żaden pracownik nie zdecydowałby się na gotowanie dla kilkunastu osób w biurze.

Zamawianie dań z firm cateringowych jest proste, a menu na tyle rozbudowane, że każdy największy smakosz znajdzie coś pysznego dla siebie.