Skip to content Skip to footer

Perfumy – element garderoby

Kochasz kobiece zapachy? Mówi się, że perfumy są dla kobiety tak ważną częścią garderoby jak każde inne ubranie. Po prostu nie sposób bez nich wyjść z domu. Właśnie dlatego warto stawiać na zapachy, w których czujemy się dobrze i pewnie. Takie, które możemy potraktować jak dodatkową ozdobę. Na co warto zwracać uwagę przed ich zakupem?

Koniecznie testuj

Zanim zdecydujesz się na zakup perfum powinnaś testować zapachy. Sprawdzać jak pachną, kiedy już trochę wywietrzeją oraz upewnić się jak długo czuć je intensywnie. Prawdziwy zapach perfum czuć w około 20 do 30 minut po ich nałożeniu.

Perfumy Naomi Campbell, tak jak i wszystkie inne perfumy po upływie takiego czasu będą pachniały odrobinę inaczej niż świeżo po nałożeniu. Lepiej jest sugerować się zapachem, który jest wyczuwalny już po tym czasie.

Sprawdzaj na skórze

Jeśli chcesz poczuć prawdziwy zapach perfum Naomi Campbell, to musisz nałożyć je na skórę. Papierowy tester nie sprawdzi się, bo nie oddaje on naturalnego zapachu ludzkiego ciała. Perfumy powinno się nakładać tam, gdzie pod skórą tętni krew – na szyję i na nadgarstki.

Przy każdym wyrzucie krwi, zapach jest uwalniany i staje się mocniej wyczuwalny. Perfum nie powinno się, więc nakładać na ubrania. Nie będą one pachniały tak jak powinny.

Warto też wiedzieć, że perfumy nałożone na ubranie mogą pachnieć zupełnie inaczej niż te nałożone na skórę. Brak wiedzy o tym fakcie sprawia, że ludzie są zaskoczeni zapachem perfum, które wcześniej kupili.

Czytaj o zapachach

Jeśli marzą Ci się Perfumy Naomi Campbell to przed zakupem powinnaś poczytać na ich temat i dowiedzieć się o nich jak najwięcej. Dowiesz się, jakie nuty zapachowe w nich rządzą, co jest nutą serca, a co głowy. Dowiesz się też, czy zapach ten jest stworzony właśnie dla Ciebie.

Koniecznie sprawdź też na jaką porę roku jest sugerowany. Cięższe i bogatsze zapachy sprawdzają się zimą, latem mogą okazać się zbyt duszące. Lepiej, więc upewnić się, że perfumy będą dokładnie takie, jakich szukamy. Warto też wyposażyć się w kilka różnych flakonów i zmieniać je w zależności od temperatury na zewnątrz.

Idealne dla Ciebie

Przy wyborze perfum nie sugeruj się cudzymi opiniami. To Ty będziesz używać perfum i to Ty będziesz czuć je najbardziej intensywnie. Musisz, więc czuć się w nich dobrze i muszą Ci się podobać.

Sugeruj się własnym gustem i intuicją. Stawiaj na zapachy, które najlepiej oddają Twój charakter i takie, które sprawiają, że czujesz się w nich dobrze. To prosta zasada, która jest zapominana przez wiele osób.