Skip to content Skip to footer

Oprogramowanie do projektowania 3D

Solidworks to program, który umożliwia użytkownikom modelowanie trójwymiarowe. Dzięki niemu możliwe jest projektowanie modeli bryłowych, jak i konstrukcji spawanych, modeli powierzchniowych czy innych form.

Oprogramowanie Solidworks simulation

Program jest również doskonałym narzędziem, które umożliwi nam stworzenie wizualizacji. Co ciekawe, od 2002 roku licencja na solidworks dostępna jest w polskiej wersji. Co warto więcej wiedzieć o tym programie? Solidworks wymagania ma niewielkie, jeśli chodzi o sprzęt komputerowy. To lider na rynku, jeśli chodzi o oprogramowanie 3D. Pierwsza edycja powstała już w 1995 roku. Program cechuje się łatwą obsługą, szybką i przy tym oferuje wiele ciekawych możliwości. Środowisko pracy przy tym programie jest naprawdę komfortowe. Każda funkcja jest przypisana do konkretnego klawisza, co dodatkowo zwiększa komfort pracy.

Solidworks wymagania ma naprawdę więc niewielkie – a na tle konkurencji wypada najlepiej pod kątem wydajności. Od teraz renderowanie nawet najbardziej wymagających scen nie będzie sprawiało żadnego problemu. Sprężyna solidworks sprawia, że program ten zyskał miano najbardziej wydajnego programu 3D na świecie. Od teraz każdy projekt powstaje w mgnieniu oka. Co ciekawe, jeśli pojawiają się u użytkowników nowe potrzeby, producenci wprowadzają je, a wszystko, co musimy zrobić, to pobrać nowe moduły. Wszystko jest szybkie, sprawne i intuicyjne. Od teraz zarządzanie, wizualizowanie i obliczanie mamy w jednym miejscu.

Solidworks simulation – czym jest oprogramowanie?

Sprężyną solidworks jest kadra doskonałych programistów, którzy napędzają jego działanie. To ludzie, którzy stworzyli wszystko z pasji i posiadają ogromną wiedzę na temat oprogramowań. Solidworks simulations wymaga systemu Windows 7 bądź wyżej, 8 GB pamięci ram i certyfikowaną kartę graficzną.

Sprężyna solidworks to nie tylko zespół programistów. To także szereg zalet, dla których warto wybrać właśnie ten program. Po pierwsze, posiada on bardzo intyicyjny interfejs. Oprogramowanie zostało stworzone tak, aby każdy mógł nauczyć się go bez długich godzin poświęcanych na naukę. Szereg poradników w formie wideo pozwala zrozumieć działanie programu w szybkim czasie. Ponadto, program jest uniwersalny – może zostać użyty do projektowania maszyn, urządzeń czy produktów.