Skip to content Skip to footer

Dyplom i tabliczka pamiątkowa, czyli prezent na rodzinne okazje

Rodzinne uroczystości wiążą się z poszukiwaniami prezentu, który będzie adekwatny do okoliczności i który będzie pamiątką wyjątkowych chwil w życiu. Obdarowany po wielu latach będzie mógł wspominać szczególne momenty i tych, z którymi je celebrował. Dlatego pamiątka chrztu, czy wesela powinna być wyjątkowa.

Dyplomy i tabliczki pamiątkowe na chrzest i komunię

Komunia święta i chrzest to okazje, kiedy obdarowujemy prezentami dzieci i ich rodziców a nawet rodziców chrzestnych. Miło będzie, gdy żadna z ważnych tego dnia osób nie zostanie pominięta. W tym celu możemy zamówić unikatowe tabliczki pamiątkowe, zawierające datę uroczystości i imię dziecka. W dniu imprezy mogą stanowić dekorację kościoła, czy stołu w restauracji, potem można je umieścić w pokoiku dziecka, odnalezione zaś po latach w szufladzie, będą stanowiły uroczą pamiątkę.

Ciekawa pamiątka chrztu lub komunii powinna trafić także w ręce rodziców chrzestnych. Im możemy sprawić dyplom dla super cioci, czy super wujka. Niewielki koszt takiej pamiątki będzie niewspółmierny do radości, jaką sprawi matce i ojcu chrzestnemu.

Dyplomy i inne pamiątki na wesele

Pamiątkowa tabliczka to dobry pomysł również na dekorację stołu młodej pary w dniu wesela, może także posłużyć jako zwieńczenie tortu. Ją także warto przechowywać przez długie lata, by przypominała najpiękniejszy dzień życia.

Natomiast dyplomy z podziękowaniami za trud wychowania, albo plakaty imitujące pierwszą stronę znanych magazynów ze zdjęciem bliskich, to propozycja upominku na podziękowania dla rodziców. Taki zindywidualizowany prezent ucieszy bardziej niż wiązanka najpiękniejszych kwiatów, czy koszt słodkości.

Prezenty na ważne rocznice

Inne ważne wydarzenia w rodzinie również wymagają szczególnych, pamiątkowych gadżetów. Przykładem niech będzie rocznica ślubu, podczas której mąż lub żona uśmiechnie się serdecznie, otrzymując pamiątkowy dyplom, czy medal za wytrwałość. Takie drobne gesty są niezwykle miłe i rozczulą niejedną poważną dorosłą personę.

Dyplomy, tabliczki, medale, pocztówki, plakaty zindywidualizowane dodaniem naszych zdjęć czy imion, to piękna pamiątka chrztu, komunii, wesela, czy ważnej rodzinnej rocznicy. To prezenty na różne okazje, które nie zwiędną tak szybko jak kwiaty i nie znikną jak zawartość pudełka czekoladek.

Pamiątka chrztu znajdziesz w ofercie Gastrosilesia.pl.