Skip to content Skip to footer

Czy zapalniczka Zippo z grawerem to dobry pomysł na prezent?

Kupowanie prezentów dla niektórych osób jest udręką. Nie zawsze wiadomo, czy dany podarunek się spodoba, czy będzie używany i czy pieniądze nie zostały wydane bez sensu. Świetnym rozwiązaniem jest kupno prezentu spersonalizowanego. W ostatnich latach absolutnym hitem są zapalniczki Zippo z grawerem.

Zapalniczki Zippo z grawerem – dla kogo kupić taki prezent?

Marka Zippo jest znana na całym świecie. Produkuje ona zapalniczki, które są cenione i uważane za prestiżowe. A to wszystko za sprawą tego, że posiadają one dożywotnią gwarancję. Zapalniczka Zippo sama w sobie jest idealnym prezentem. Dodatkowo grawerowana stanowi jedyny w swoim rodzaju podarunek.

Zapalniczka Zippo z grawerem może być prezentem nie tylko dla osoby palącej papierosy. Zapalniczek używa się także na wakacjach podczas rozpalania grilla lub w ogrodzie podczas ogniska. Także w domu jest niezastąpiona przy odpalaniu świeczek. Taki gadżet świetnie sprawdzi się zarówno dla panów jak i dla pań.

Jak wybrać idealną personalizację?

Spersonalizowany prezent ma to do siebie, że dotyczy konkretnej osoby. Dlatego też decydując się na taki podarunek należy wykonać personalizację, która w pełni pasuje do osoby obdarowanej. Dla taty można wybrać śmieszną grafikę i napisać coś od serca. Dla osoby kochającej podróże można wygrawerować symbol jakiegoś kraju, w którym była. Wszystko jest kwestią indywidualną. Jedynie wyobraźnia jest ograniczeniem.

Napis na zapalniczce powinien być czytelny. Czcionka nie może być za mała, a napis za długi. Grafika także nie powinna posiadać zbyt wielu drobnych szczegółów, aby była przejrzysta. Czasami lepiej mniej, a wtedy będzie ładniej. Można także skorzystać gotowych szablonów, których jest bardzo dużo. Jeśli żaden z nich nie jest dobry, to na jego podstawie można wykonać swój własny projekt.

Co jeszcze można podarować w prezencie komuś bliskiemu?

Spersonalizowane prezenty to absolutny hit. Jest to fajny pomysł, który jest jedyny w swoim rodzaju. Można skorzystać także z innych gadżetów. Bardzo chętnie kupowane są także spersonalizowane dyplomy lub tabliczki pamiątkowe.

Tego rodzaju prezenty świetnie sprawdzają się również jako podziękowanie za oddaną przysługę lub ofiarowaną pomoc. Jest to także fajna forma odwdzięczenia się za poświęcony czas.

Zapalniczki zippo z grawerem dostępne są w ofercie Grawernia.pl.