Skip to content Skip to footer

3 pomysły na niebanalny prezent na walentynki

Co roku stajemy przed tym samym pytaniem – co kupić drugiej połówce na walentynki? Po kilku latach związku możemy nie mieć pomysłu na upominki. Jest jednak kilka rzeczy, które sprawdzają się zawsze. Co kupić partnerowi w dzień miłości? Oto 3 niebanalne pomysły na prezent z okazji tego dnia!

Karta podarunkowa

Karta podarunkowa to bezpieczne rozwiązanie, które pozwoli nam uniknąć prezentowej wtopy. Być może wiemy, co nasz partner planuje kupić od dawna lub znamy jego ulubiony sklep. A może nasz partner jest nałogowym czytelnikiem i uwielbia książki? W takiej sytuacji możemy podarować mu kartę podarunkową do ulubionego sklepu lub księgarni. Dzięki temu nasza druga połówka będzie mogła sama wybrać sobie prezent i kupi sobie to, co akurat potrzebuje lub o czym marzy.

Wspólna kolacja

Najpiękniejszym prezentem może się okazać wspólny czas. Najprostsze prezenty często są też najlepsze. Wspólne spędzanie czasu jest bardzo ważne, jeśli chcemy utrzymać więź i pracować nad swoim związkiem. Często jest tak, że mijamy się z drugą połówką, dlatego zorganizowanie wspólnej kolacji może być doskonałym pomysłem na bardzo osobisty i bezcenny prezent.

Weekend nad morzem

Jak wyżej wspomniano, wspólny czas jest bezcenny i cementuje nasz związek. Świetnym pomysłem będzie zaplanowanie weekendu nad morzem dla dwojga. Dzięki temu będziemy mogli spędzić wspólnie czas i nieco się odprężyć. Weekend nad morzem dla dwojga ma wiele zalet i świetnie nadaje się na prezent na walentynki. Nad morzem znajdziemy wiele hoteli, które posiadają SPA. Taki hotel będzie doskonały o każdej porze roku. Tym sposobem podarujemy drugiej połówce nie tylko niezapomniany czas, ale i chwilę relaksu. Jeśli nasz partner lubi ciszę, warto wybrać małą miejscowość, która poza sezonem powinna być niemal opustoszała. Będzie to idealne miejsce na odpoczynek, gdzie będziemy mogli skupić się na sobie nawzajem.

Zakup prezentu na walentynki może być kłopotliwy. Po kilku latach związku zdarza się, że nie mamy pomysłu, a zakup kolejnych perfum wydaje się po prostu nudny i mało oryginalny. Możemy wtedy postawić na bezpieczne rozwiązanie i podarować partnerowi kartę podarunkową do ulubionego sklepu. Wspólna kolacja również jest świetnym sposobem na uczczenie tego dnia, szczególnie jeśli samodzielnie ją przygotujemy. Jeśli jednak chcemy zaszaleć, możemy zdecydować się na weekend nad morzem dla dwojga. To świetny sposób na wspólne spędzenie czasu i odpoczynek przy okazji. Pamiętajmy, że w walentynkach nie chodzi jedynie o prezenty, a o celebrowanie uczuć.