Skip to content Skip to footer

Trance X Advanced E+ Elite 2: Innowacja w Świecie Rowerów Elektrycznych od Giant

Giant prezentuje Trance X Advanced E+ Elite 2, przełomowy model wśród rowerów elektrycznych górskich (E-MTB), który skutecznie łączy nowatorskie rozwiązania techniczne z imponującą wydajnością. Jest to propozycja dla entuzjastów jazdy terenowej, którzy cenią sobie zarówno moc, jak i lekkość w swoim sprzęcie.

Rower charakteryzuje się nowoczesną ramą wykonaną z zaawansowanego materiału kompozytowego, co zapewnia mu trwałość i lekkość, kluczowe dla jazdy w wymagającym terenie. Dzięki temu Trance X Advanced E+ Elite 2 gwarantuje łatwość manewrowania i niezawodność na najtrudniejszych trasach.

Jego sercem jest rewolucyjna bateria EnergyPak 400, stworzona we współpracy z Panasonic. Ta lekka bateria umożliwia osiągnięcie pełnej mocy przy zredukowanej wadze, co przekłada się na wydłużony czas jazdy oraz większą efektywność.

Za dynamikę jazdy odpowiada silnik Giant SyncDrive Pro z technologią PedalPlus 6-Sensor, dostarczający do 85 Nm momentu obrotowego. Dzięki aplikacji RideControl, użytkownik może dostosować parametry silnika do własnych potrzeb, co pozwala na pełną personalizację doświadczenia jazdy.

Rower wyposażony jest także w zaawansowany system zawieszenia Fox 36 oraz amortyzator Fox Float DPS, które pozwalają na precyzyjne dostosowanie do stylu jazdy i wagi użytkownika. Dodatkowo, zintegrowany kokpit Contact SLR Trail zapewnia możliwość regulacji, co zwiększa komfort i kontrolę nad rowerem.

Podsumowując, Trance X Advanced E+ Elite 2 od Giant to znakomity wybór dla miłośników E-MTB, łączący zaawansowaną technologię z niezrównaną wydajnością. Jego lekkość, mocny silnik i adaptacyjność czynią go idealnym towarzyszem do odkrywania różnorodnych terenów.