Skip to content Skip to footer

Pobyt ze zwierzętami na urlopie

Posiadacze psów mają często problem z organizacją swojego wypoczynku. Należy zadbać o to, aby pies mógł zostać z odpowiedzialnym opiekunem. A co, jeśli nikogo takiego nie uda się znaleźć? Wtedy trzeba psa zabrać ze sobą, co jest dość trudne, bo wiele ośrodków wypoczynkowych nie pozwala na przebywanie psów w pokojach.

Wypoczynek z psem

Wypoczywając z psem w https://herbalsglamping.eu/ można mieć poczucie pełnej akceptacji i przyjaznego podejścia do zwierząt. To ośrodek wypoczynkowy, w którym ekologia, wypoczynek i zwierzęta idą ze sobą w parze. Udany wypoczynek ze zwierzakiem to przede wszystkim możliwość nieskrępowanego zakwaterowania psa w miejscu noclegowym, bez problemów ze strony administracji ośrodka.

W Herbals&SPA psy są mile widziane, nie tylko w domkach. Również poza domkami jest wiele wolnej przestrzeni, którą fantastycznie można wykorzystać na długie spacery z psem. Dzięki takiej bliskości terenów rekreacyjnych, pieski będą w siódmym niebie, mogąc spędzać dużo czasu na dworze w otoczeniu natury!

Udogodnienia dla zwierząt

Fakt, że w Herbals&SPA można przebywać ze zwierzętami, to tylko część udogodnień dla posiadaczy psów. W recepcji wszyscy goście z psami znajdą dodatkowe udogodnienia. Dowiedz się na https://herbalsglamping.eu/, o co możesz poprosić na recepcji. To przede wszystkim maty higieniczne dla psów, miski z wodą, ręczniki i koce dla zwierząt, dla możliwie jak najwygodniejszego i komfortowego przebywania pieska w domu.

Dodatkowo, chcąc zabrać ze sobą psa na wycieczkę rowerową, można przypiąć do roweru specjalny koszyk dla psa. W ośrodku znajdą się też podstawowe artykuły do pielęgnacji zwierząt, leczenia drobnych zadrapań czy obcinania pazurów. Na recepcji znajdą Państwo również kontakty do zaprzyjaźnionych weterynarzy, gotowych służyć swoją pomocą.

Jedzenie dla zwierząt

Wybierając się na urlop ze zwierzakiem do Herbals&SPA, nie musisz martwić się praktycznie o nic. Pieski będą tam miały gdzie spać, dostaną zapas czystej, świeżej wody, a ich właściciele woreczki do sprzątania odchodów, aby pozostawiać po sobie teren ośrodka czystym.

Dodatkowo, przynosząc śniadanie dla gości, pracownicy ośrodka nie zapomną też o pupilu. Dostarczą dla niego przekąski, dzięki którym pobyt w ośrodku będzie się czworonogowi kojarzył przyjemnie. W zasadzie jedyną rzeczą, jaką warto zabrać na urlop, będzie karma dla psa – jeśli używa specjalistycznego jedzenia dostosowanego do swoich potrzeb. Resztę zapewnia ośrodek, i to w ramach ceny za nocleg! Jest to z pewnością jedyny taki ośrodek wypoczynkowy w Polsce!