Skip to content Skip to footer

Personalizacja obuwia – prawdziwy hit!

Każda kobieta doskonale wie, jak trudny jest proces wyboru i zakupu obuwia. Pomimo ogromnej dostępności przeróżnych butów w pięknych fasonach, kolorach, wykonanych z różnych materiałów, trudno jest znaleźć buty idealnie spełniające nasze oczekiwania. Dlatego personalizacja obuwia może być dobrym krokiem.

Czym jest personalizacja?

Na stronie http://noevision.pl/ możesz zamówić usługę personalizacji obuwia zakupionego u producenta wysokiej jakości obuwia skórzanego dla kobiet NoeVision. Choć w sklepie znajdziesz wiele ciekawych, pięknych modeli obuwia, może się okazać, że ten asortyment jest niewystarczający, by sprostać Twoim zaawansowanym wymaganiom.

Personalizacja to usługa dodatkowo płatna, dzięki której możliwe jest wykonanie obuwia w zmienionej formie – na przykład z innym kolorem, czy ze zmianą formy kopyta, wydłużeniem lub skróceniem cholewki. Czasami te drobne zmiany bardzo wpływają na estetykę obuwia, a przede wszystkim na to, jak but będzie leżał na nodze.

Dla kogo jest personalizacja?

To przede wszystkim usługa dedykowana osobom, które znalazły swoje wymarzone buty w ofercie NoeVision, ale mają zastrzeżenia co do ich wyglądu, na przykład marzy im się kolor różowy, którego nie ma w standardowej ofercie.

To również propozycja dla osób, które chciałyby za pomocą butów dodawać sobie wzrostu, wysmuklić nogi, czy wyeksponować kostki. Bardzo często usługę personalizacji zlecają osoby, które mają szerokie lub opuchnięte nogi w kostce i chcą zakupić kozaki z wyższą cholewą, niestety wszystkie modele dostępne w ich rozmiarze stopy nie są w stanie zapewnić im komfortu – nie dopinają się.

Co można zmienić?

Dopłacając do zmiany swojego buta, możesz uzyskać przede wszystkim wykonanie obuwia w innym kolorze, w niestandardowej szerokości cholewce, możesz zwęzić cholewkę swoich botków, wyszyć personalizowany napis lub motyw kwiatowy na wyściółce swoich balerinek, czy dokonać innej modyfikacji.

Takie zmiany dostępne na http://noevision.pl/ sprawiają przede wszystkim, że buty są odpowiednio dopasowane pod względem parametrów rozmiarowych – nie musisz się więc obawiać, że znów zakupisz przez Internet buty, których nie założysz, bo będą na Ciebie zbyt szerokie lub zbyt wąskie. Nie musisz też rezygnować z zakupu wymarzonych kozaków, bo obawiasz się, że standardowe rozmiary nie są dla Ciebie. Możesz spersonalizować swoje obuwie, aby wyglądało zupełnie inaczej niż wszystkie buty dostępne w ofercie NoeVision. Warto wspomnieć, że jest to usługa bardzo rzadko oferowana przez producentów obuwia!