Skip to content Skip to footer

Najwygodniejsze buty na każdą porę roku

Dobrze dopasowane obuwie to podstawa komfortu – na co dzień i od święta. Nieważne, czy potrzebujemy butów do przynoszenia zakupów ze sklepu, czy na wielkie wyjścia – buty na płaskim obcasie zawsze dobrze spełniają swoją rolę pod względem wygody i wyglądu.

Muszkieterki na płaskim obcasie

Buty muszkieterki to bardzo ciekawa propozycja na zimę dla kobiet, które chcą wyglądać elegancko, a jednocześnie potrzebują wygodnego obuwia na zimę do chodzenia. Buty na płaskim obcasie za kolano to bardzo dobra propozycja do spódnic i sukienek w połączeniu z grubszymi lub cieńszymi rajstopami. Takie buty gwarantują, że będzie odpowiednio ciepło w nogi, a jednocześnie będzie można te nogi nieco odsłonić.

Muszkieterki z zamszu czy gładkiej miękkiej skóry prezentują się nadzwyczaj dobrze, szczególnie gdy mają fantazyjne sznurowania czy złote albo srebrne ozdobniki przy obcasie. Takie obuwie wygląda bardzo stylowo, a jednocześnie zapewnia maksimum wygody na co dzień.

Półbuty na wiosnę i jesień

Wiosną i jesienią najchętniej odsłaniamy nogi i dlatego zakładamy półbuty. To obuwie, które idealnie podkreśla łydki, jest więc dedykowane głównie spódnicom i sukienkom. Osoby wyższe lub te, które nie lubią butów na wysokim obcasie ani na platformie, powinny się zdecydować na półbuty z płaskim obcasem.

Obecnie modeli półbutów na płaskim obcasie jest bardzo wiele, w różnych kolorach i wzorach. Z pewnością uda się wybrać w asortymencie sklepów obuwniczych takie modele, które podkreślą charakter oficjalnej lub romantycznej stylizacji i jednocześnie będą niezwykle wygodne wiosną i jesienią.

Dla kogo buty na płaskim obcasie?

Buty na płaskim obcasie są dedykowane nie tylko kobietom wysokim. To obuwie, które jest wygodne dla każdego – nie powoduje bólów stóp podczas dłuższego chodzenia lub stania, jak buty na szpilce. Takie obuwie jest idealne zarówno latem, jak i zimą, w zależności od modelu. Możesz wybrać wysokie, kryte kozaki na płaskim obcasie, lub delikatne klapeczki na lato, które będą tak wygodne, że aż nie chce się ich zdejmować.

Wybór butów na płaskim obcasie w ciekawym stylu jest obecnie coraz powszechniejszy niż butów na szpilce. Kobiety coraz bardziej doceniają wygodę i niebanalne fasony takiego obuwia, które doskonale pasuje do każdej stylizacji. Choć wysokie szpilki z pewnością dodają seksapilu każdej kobiecie, wydłużają nogi i sprawiają, że pośladki wyglądają obłędnie, to jednak na dłuższą metę są szalenie niewygodne. Lepiej jest przerzucić się na coś wygodniejszego, niższego, co zapewni odpowiedni komfort.