Skip to content Skip to footer

Na co zwrócić uwagę szukając firm oferujących przewozy okazjonalne?

Przewozy okazjonalne busami, autokarami, a nawet i samochodami osobowymi to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują szybko, sprawnie i bezpiecznie dotrzeć w konkretne miejsce w danym terminie. Najczęściej z takiej opcji korzystają duże firmy, które chcą wysłać pracowników do innej miejscowości np. na szkolenie lub imprezę integracyjną. Zdarzają się również klienci indywidualni, którzy potrzebują transportu na wesele do innej miejscowości. Jak takie przewozy okazjonalne wyglądają i co należy o nich wiedzieć? Na te oraz wiele innych pytań odpowiedzi znajdują się poniżej.

Przewozy okazjonalne – co to takiego?

Chyba każdy słyszał o tym, iż w Polsce z roku na rok jest coraz więcej firm, które oferują regularne przewozy osób busami i autokarami praktycznie w każde miejsce w kraju, jak i do wielu miast w Europie.

Dużym zainteresowaniem cieszą się również Przewozy okazjonalne, które polegają na tym, iż konkretne osoby w wyznaczonym przez siebie terminie chcą dostać się pod dany adres. Tego typu przewozy ustalane są zazwyczaj indywidualnie między firmą, a klientem, dlatego też w 100% dostosowane są do zamawiających taki transport.

Jak zamówić busa lub autokar na konkretny termin?

Jest to banalnie proste. Wystarczy wejść na stronę internetową firmy, która oferuje tego typu przewozy klientom. Wiele znanych i polecanych firm posiada na swojej stronie formularz kontaktowy poprzez który bardzo szybko i sprawnie można zarezerwować dany wyjazd.

Wystarczy wpisać do formularza swoje dane (zazwyczaj jest to: imię, nazwisko, telefon kontaktowy, adres zamieszkania), adres docelowy, termin wyjazdu oraz ilość osób, która potrzebuje takiego transportu. Już po chwili kierowca skontaktuje się z klientem w celu uzgodnienia wszystkich szczegółów.

Jaki transport można zamówić?

Opcji jest tak wiele, że bez problemu każdy, kto potrzebuje dostać się w dane miejsce w Polsce, na pewno szybko znajdzie kierowcę wraz z pojazdem, który podejmie się takiego zlecenia.

Najczęściej klienci decydują się na busy do 9 osób z kierowcą lub autokary, które przewiozą np. wszystkich pracowników z danej firmy do innej miejscowości.