Skip to content Skip to footer

Kubki do lodów

Jeśli pragniemy stworzyć pyszne lody domowej roboty, wcale nie musimy posiadać specjalnej maszyny. Jakie powinny być kubeczki do robienia lodów? Gdzie znajdziemy takie produkty?

Kubeczki do lodów

Kubeczki do robienia lodów powinny odznaczać się przede wszystkim;

– funkcjonalnością,
– wygodą w użytkowaniu,
– trwałością,
– szczelnością (kubeczek nie powinien przeciekać),
– oryginalnością i ciekawym kształtem.

Na rynku znajdziemy mnóstwo ofert producentów produkujących kubeczki do lodów różnego rodzaju. Znajdziemy kubeczki mniejsze, większe, o ciekawym kształcie, różnej pojemności i kolorystyce.

Plastikowe kubeczki do lodów

Ciekawą opcją jest kubek do lodów, które oferują różne sklepy. Coraz więcej osób sięga po taki wynalazek – jest nie tylko tani, ale także bardzo dobrze sprawdza się w upalne dni. Dzięki słomce można bez problemu spożywać napoje mrożone, które zabierzemy ze sobą wszędzie. W takim kubeczku możemy też zrobić własne lody. Kubeczek plastikowy, po umycie nadaje się do ponownego użycia, co jest sporym plusem. Jeśli natomiast chcemy skorzystać z jednorazowych kubeczków, wybierzmy opakowania z papieru.

Kielichy do granity

Jeśli chodzi o granitę, ten napój mrożony wymaga użycia specjalnych kielichów. Na rynku można wybierać wśród bardzo różnych kształtów; od palm, po postacie z bajek, kształty owoców i inne fantazyjne opcje. Granita to deser włoski, który jest podobny do sorbetów i daję poczucie doskonałego orzeźwienia. Kielichy do granity są dostępne w wielu wariantach, różnią się nie tylko kształtem, ale także kolorami, pojemnościami, designem. Wszystkie te aspekty wpływają na to, że kielichy są bardzo ciekawe i oryginalne – można je dostosować do własnego gustu. Taki produkt powinien spełniać wszelkie normy żywnościowe, dotyczące czystości, higieny podczas produkcji i materiału, z jakiego jest wykonany. Bezpieczną opcją jest tworzywo PET, które odznacza się wysokim gatunkiem i bezpieczeństwem podczas kontaktu z żywnością.

Kubeczki do robienia lodów znajdziemy w wielu sklepach internetowych. Składając zamówienie, możemy dopasować je do własnych oczekiwań, wybierając ciekawą kolorystykę i kształt. Rozwiązań jest bardzo wiele, a kubeczki powinny odznaczać się bezpieczeństwem i higieną.