Skip to content Skip to footer

Krata na piwo

Jak browary radzą sobie z przechowywaniem i rozwożeniem swoich produktów po świecie? Odpowiedź nie jest wcale trudna, gdyż wszystko spoczywa na „rękach”… plastikowych skrzynek! Banalny sposób, który uratował setki tysięcy złotego eliksiru z pianką.

Skrzynki na piwo

Skrzynki na piwo to najlepszy i najprostszy sposób na przechowywanie wszelkich butelek szklanych, których zawartością jest uwielbiany – głównie przez męską część Polaków – złoty trunek, czyli piwo. Takie skrzynki, dzięki temu, że wykonane są z mocnego plastiku, świetnie zabezpieczają szkło przed stłuczeniem czy uszkodzeniem. Idealnie nadają się zarówno do magazynowania, jak i transportowania browaru. Czego jeszcze należy oczekiwać od plastikowych skrzynek na piwo?

„Plastic fantastic” – i nie ma tu nic śmiesznego!

Plastik jest materiałem o bardzo dużej wytrzymałości. Jego żywotność można określić nawet na około dziesięć lat! Daje to naprawdę duże oszczędności, gdyż dla porównania, skrzynki drewniane wytrzymują średnio rok, dwa. Dlaczego tak jest? Odpowiedź jest prosta – plastikowe skrzynki na piwo są wytrzymalsze i bardziej odporne na różnego rodzaju warunki atmosferyczne. Dla przykładu – gdy plastikową skrzynkę zostawi się na dworze (tudzież na polu) absolutnie nic się z nią nie stanie, nawet w razie radykalnego spadku czy wzrostu temperatury. Plastikowym skrzynkom niestraszny jest ulewny deszcz czy spore opady śniegu. Z drewnem jest inaczej. Nie jest ono w stanie zbyt długo wytrzymać w takich warunkach, więc bardzo szybko ulega zniszczeniu czy gniciu. Co więcej! Plastikowe skrzynki na piwo są w stu procentach biodegradowalne, można więc oddać je do utylizacji, otrzymując w ten sposób… kolejną skrzynkę na piwo!

Plastikowe skrzynki są wręcz stworzone do magazynowania, gdyż z powodzeniem można ustawiać je jedna na drugiej. W łatwy sposób można je również ściągać i przestawiać z pomocą wózka widłowego.

W odróżnieniu od drewnianych, skrzynki z plastiku są odporne na zarysowania i pęknięcia. Nie tak łatwo jest je uszkodzić. Schoellerallibert, jako producent, daje tutaj gwarancję niezawodności i maksymalnego zadowolenia z użytkowania.

Krata na piwo

Krata na piwo pomieści jednorazowo do dwudziestu czterech butelek, a ich odseparowanie chroni szkło przed pobiciem czy uszkodzeniem.