Skip to content Skip to footer

Kalendarz na zamówienie

Zbliżają się urodziny kogoś bliskiego? Ostatnio są bardzo popularne wyjątkowe i oryginalne prezenty. Kalendarze na zamówienie wiodą prym wśród zabawnych gadżetów, którymi chętnie obdarowujemy bliskich. Dlaczego? Oto nasza odpowiedź. Zapraszam do zapoznania się z poniższym artykułem. Naprawdę warto.

1. Kalendarze na zamówienie

Kalendarze na zamówienie to ostatnio hit wśród oryginalnych prezentów. To nie tylko praktyczny i funkcjonalny prezent, ale przede wszystkim bardzo osobisty i oryginalny podarunek. Szeroki wybór różnorodnych modeli i wzorów sprawia, że łatwo znaleźć coś dla siebie. Kalendarz na zamówienie jest nie tylko dobry jakościowo, ale i wizualnie świetnie wygląda. To ważne, by stawiać na rzeczy dobre jakościowo, które posłużą swoim użytkownikom nawet przez kilka dobrych sezonów. Taki kalendarz świetnie sprawdzi się w pracy, na uczelni, w szkole oraz podczas planowania tygodniowych i codziennych zadań i obowiązków.

3. Personalizowany prezent

Producenci kalendarzy oferują szeroki ich wybór z różnorodnymi napisami, grafikami i wzorami. Występują w różnorodnym kolorze i w ciekawych formach. Wszelkie strzałki, serduszka, gwiazdki oraz grafika ze śmiesznymi minami jest jak najbardziej na nich wskazana. Co ciekawe, wiele sklepów umożliwia również zrobienie kalendarza pod indywidualne zamówienie klienta. Wówczas sami tworzymy napis lub grafikę, którą chcemy na nich umieścić. To fajny i bardzo oryginalny pomysł na prezent.

4. Zaprojektuj swój kalendarz

Firmy produkujące kalendarze z roku na rok prześcigają się w tworzeniu nowych wzorów. Ozdabiają je kokardami, perłami, suszonymi kwiatami czy innymi dodatkami, dzięki którym stają się oryginalne i wyjątkowe. Klienci bardzo chętnie korzystają z opcji „zaprojektuj swój kalendarz” i tworzą według własnych pomysłów osobiste kalendarze. To wygodna opcja dla wszystkich firm, biur czy przedsiębiorstw, które poszukują kalendarz na zamówienie, który będzie idealnie pasował do stylistyki i kolorystyki firmy

5. Koszty

Koszt zamówienia kalendarza personalizowanego to wydatek rzędu około 30 zł. Wszystko jednak zależy od konkretnego zamówienia, ilości, zastosowanych w nim efektów, wielkości oraz innych elementów i dodatków. Warto zamówić większą ilość sztuk, by np. podzielić się ze współpracownikami czy kontrahentami lub z klientami. To niezwykle praktyczny i elegancki prezent od firmy.