Jak dobrać torebkę do sylwetki?

Kobiety kochają kupować torebki. Przy wyborze zazwyczaj kierujemy się modą i kolorem. Jednak, by torebka dobrze się prezentowała i nas nie przytłaczała to musi być dobrze dobrana do stroju i naszego stylu życia. Zatem czym się kierować przy wyborze torebki?

Torebka – atrybut kobiety

Torebka, tak samo jak i ubranie, powinna być dobrana do naszej figury. Dobrze dobrane dodatki potrafią zatuszować niedoskonałości a także dodać kilka kilogramów. Torebka to atrybut każdej kobiety, która chce się elegancko prezentować. W torebce przechowujemy niezbędne rzeczy – portfel, klucze, telefon. Dlatego warto postawić na torebkę wykonaną ze skóry. Skóra dodaje elegancji i sprawia, że torebka posłuży nam więcej niż jeden sezon.

Małe i duże torebki, a figura

Małe torebki są popularne na wieczorne wyjścia. Duża popularnością cieszą się kopertówki, ale też podręczne torebki na ramię. Z taką torebką świetnie prezentują się filigranowe i szczupłe panie. Natomiast powinny ich unikać kobiety o nieco większych kształtach oraz te z figurą jabłka. Mała torebka doda im niepotrzebnie dodatkowych centymetrów. Dla takich kobiet najlepszym wyborem będzie średnia torebka, taka, która pomieści format A4. Ważna jest też długość paska. Kobiety o figurze gruszki mogą nosić torebki na wysokości talii, dzięki temu wmu odwróci się uwagę od bioder. Natomiast panie o figurze jabłka najlepiej wyglądają z torebką na wysokości bioder. Wysokie kobiety powinny wybrać torebki duże. Drobne panie z torebką XXL będę wyglądać nieco karykaturalnie.

Sklep TwojaTorebka.com

Sklep z torebkami TwojaTorebka.com to wybór tanich i oryginalnych torebek. Znajdziemy tutaj zarówno torebki do pracy, na co dzień, jak i na wieczór. Bardzo popularne są shopperki, listonoszki i torebki na ramię. Na stronie internetowej sklepu możemy przeczytać: “W naszym sklepie znajdziesz najmodniejsze i najbardziej pożądane typy torebek damskich – od drobnych kopertówek i listonoszek, po torebki mieszczące A4 – shopperki i bardziej klasyczne egzemplarze”. Torebki są wykonane z ekologicznych materiałów (bawełny, ekologicznej skóry). Na pewno każda kobieta znajdzie odpowiedni model dla siebie. Jednym z popularniejszych modeli jest torebka DOODOO z kolorowym, odpinanym paskiem. Torebka jest w kolorze brązowym oraz czarnym, a kolorowy pasek sprawia, że wyróżnia się ona z tłumu.