Skip to content Skip to footer

Gdzie warto wyjechać na wakacje?

Wybierając się na wakacje, warto pomyśleć o aktywnym spędzaniu wolnego czasu. Idealnym miejscem na wycieczki rowerowe czy długie spacery jest Szczyrk w Beskidzie Śląskim. Jakie rodzaje noclegów oferuje Szczyrk?

Co zobaczysz w Szczyrku?

Szczyrk to przede wszystkim malownicze pasma Beskidu, w których można urządzić sobie fantastyczny długi spacer wśród drzew. Można także wybrać się na długą rodzinną wyprawę rowerową, gdyż miejsc do zwiedzania z poziomu roweru także tutaj nie brakuje. Amatorzy narciarstwa mogą skorzystać z czynnych wyciągów narciarskich. Zdecydowanie Szczyrk jest miejscowością, która zapewnia mnóstwo rozrywki na najwyższym poziomie, bez względu na zainteresowania i potrzeby w zakresie spędzania urlopu.

Pokoje Szczyrk

Jeśli chodzi o pokoje Szczyrk ma wiele różnych możliwości noclegowych. Warto skorzystać z któregoś z aktywnie działających, pięknie położonych pensjonatów. Mają one tę gigantyczną zaletę, że w większości pensjonatów panuje przemiły klimat tworzony przez gospodarzy, którzy zawsze chętnie podpowiedzą i pokierują gdzie trzeba. To także często możliwość zasmakowania w lokalnych przysmakach, jeśli wybierze się opcję z wyżywieniem na miejscu,

Szczyrk apartamenty

W miejscowości Szczyrk apartamenty na wynajem są stosunkowo nową opcją noclegową. Stają się one jednak coraz popularniejsze. Apartamenty najczęściej wybierają rodziny z dziećmi, które przyjeżdżają do Szczyrku na dłużej. Dzięki temu mają bardzo dogodną lokalizację – łatwo z centrum miasta dotrzeć do najciekawszych miejsc w Szczyrku i skorzystać z całej gamy rozrywek oferowanych przez miasto. Apartamenty są luksusowo wyposażone, i choć kosztują więcej, to dają komfort wypoczynku niczym we własnym domu.

Szczyrk domki

Jeśli chodzi o Szczyrk domki są również bardzo popularnym sposobem noclegu, wybieranym głównie przez rodziny z dziećmi wybierające się na urlop. Domki gwarantują tak pożądaną prywatność i swobodę. Ponadto zlokalizowane są w malowniczej okolicy, gdzie bardzo przyjemnie jest korzystać z wszelkich udogodnień i czerpać z bliskiego kontaktu z naturą. Wynajmując domek należy liczyć się z nieco większymi kosztami niż w przypadku pokoju w pensjonacie. Jednak domki dają gwarancję prawdziwego, niezmąconego wypoczynku, w otoczeniu natury. Bardzo wiele osób wybiera domek wybierając się do Szczyrku z rodziną.