Skip to content Skip to footer

Łzy – polski zespół muzyczny, który znamy i kochamy

Skład zespołu muzycznego Łzy to historia, która na przestrzeni lat przechodziła różne metamorfozy. Łzy to zespół, który od lat dostarcza nam niezapomnianych przeżyć muzycznych, ale czy zastanawialiście się kiedyś, kto tworzy ten zespół i jak wyglądał jego skład na przestrzeni lat? W tym artykule postaramy się przybliżyć Wam tę historię.

Początki zespołu Łzy

Zespół powstał w 1996 roku w Pszowie. Pierwotny skład zespołu tworzyli: Adam Konkol – wokal, Dawid Krzykała – gitara, Marcin Łabędzki – gitara, Tomasz Iwanca – gitara basowa i Jarosław Antos – perkusja. W pierwszych latach działalności grupa zyskała popularność dzięki energetycznemu graniu i emocjonalnym tekstom.

Zmiany w składzie

Pierwszą zmianę w składzie zespołu Łzy przyniósł rok 1998. Tomasz Iwanca opuścił zespół, a jego miejsce zajął Piotr Pachulski. W tym samym roku do zespołu dołączyła wokalistka Agnieszka Włodarczyk, która z czasem stała się jednym z najważniejszych elementów zespołu.

W 2001 roku zespół opuścił Dawid Krzykała, a na jego miejsce przyszedł Sebastian Kowol. W 2002 roku zespół opuścił Marcin Łabędzki, a jego miejsce zajął Michał Ciupiński. Zmiany składu nie wpłynęły jednak na popularność zespołu, który nadal cieszył się dużym zainteresowaniem publiczności.

Obecny skład zespołu

Obecnie skład zespołu Łzy tworzą: Agnieszka Włodarczyk – wokal, Adam Konkol – wokal, Sebastian Kowol – gitara, Michał Ciupiński – gitara, Jarosław Antos – perkusja i Piotr Pachulski – gitara basowa.

Podsumowanie

Skład zespołu muzycznego Łzy na przestrzeni lat przechodził różne zmiany, jednak to nie wpłynęło na jakość tworzonej przez nich muzyki. Łzy to zespół, który mimo wielu przeciwności, zawsze potrafił dostarczyć swoim fanom niezapomnianych przeżyć muzycznych. Bez względu na to, kto w danym momencie tworzył skład zespołu, Łzy zawsze pozostawały wiernymi sobie, tworząc muzykę pełną emocji i pasji.

Poczytaj również o skład zespołu muzycznego ŁZY właśnie tutaj.