Skip to content Skip to footer

Pełne klasy i oryginalne wesele pod Warszawą!

Na co dzień każdy mieszkaniec Warszawy żyje bardzo szybko. Praca, konferencje, spotkania, korki, smog, kolejki – to stałe elementy każdego dnia. Do tego dochodzi stres, zmęczenie, widoki na blokowiska… Dlatego też organizując wesele, zdecydowanie lepiej jest uciec od tego.

Wesele pod Warszawą – idealny pomysł

Dlaczego? Wesele powinno być naprawdę specjalnym dniem – dniem pełnej szczęśliwości, wolnym od trosk i trudów codziennego życia. Co więcej – to ma być wspaniały dzień nie tylko dla Państwa Młodych, lecz także dla ich gości. A jak tu się dobrze bawić, kiedy wszystko za oknem przypomina nam o pracy i czekających na nas obowiązkach?

Dlatego też warto zdecydować się na wesele pod Warszawą. Tam przede wszystkim na pewno nie dosięgnie nas nasza praca – nawet jeśli ktoś zadzwoni, że jesteśmy pilnie potrzebni gdzieś tam albo przy komputerze, to kiedy powiemy, że jesteśmy właśnie na weselu pod Warszawą to każdy da spokój. Każdy gość zatem świetnie się bawi na takim weselu, bo w końcu mógł wszelkie troski zostawić w Warszawie!

Zalety wesela pod Warszawą

To jednak nie wszystkie atuty, jakimi może poszczycić się wesele pod Warszawą. Tu bowiem przede wszystkim otrzymujemy bardzo korzystny stosunek ceny do jakości. Co więcej – wszystkie potrawy są naprawdę świeże i ciekawie przyrządzone. Pomyślmy zresztą – właściciel sali weselnej gdzieś pod Warszawą na pewno zna wszystkich sąsiadów i korzysta z ich usług. Czy nie lepiej smakuje ciasto pieczone z sercem przez lokalnego piekarza niż jeden z tysięcy takich samych wyrobów cukierniczych z Warszawy?

Warto także zwrócić uwagę na to, jak wspaniale udekorowane są sale weselne pod Warszawą. Tu jest na bieżąco dostęp do świeżych kwiatów, lokalnych wyrobów. Co jest także bardzo ważne -obsługa będzie miła. Warto także zainwestować w lokalnych wodzirejów i kapele – oni świetnie potrafią zabawić gości!

Wesele pod Warszawą w oryginalnym stylu

Na koniec warto poruszyć jeszcze jedną kwestię. Otóż każdą Młodą Parę coś połączyło, przy czym często była to jakaś pasja. Może obydwoje kochali gotować, jeździć konno, poznali się na wycieczce motocyklowej albo jeżdżąc w Egipcie na wielbłądach. Wiele Par chciałoby jakoś podczas wesela nawiązać do tego wspólnego zainteresowania, jednak w stolicy to nieraz niemożliwe…

A na weselu pod Warszawą? Tu nikt nie będzie się obruszał, że w nocy jest głośno, że coś oryginalnego się dzieje. Nikt znajomy też nie będzie komentował z krytyką, nie trafimy na pierwsze strony gazet. Jeśli zatem chcemy zorganizować wesele z elementami Gwiezdnych Wojen, przebrać się za elfy z Władcy Pierścienia czy w stroje z XVII- wiecznego Wiednia to nic nie stoi na przeszkodzie!

Artykuł powstał we współpracy z Hotelem Lamberton pod Warszawą